Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • GooglePlus
+48 577 500 095     wersja polska english version deutsch  wersja ukraińska

Każdy rodzic ma w sobie moc superbohatera
To naturalne, że zastanawiasz się nad przyszłością swojego dziecka, troszczysz się o nie i chcesz zapewnić mu wszystko, na co zasługuje. Czy wiesz, jak to zrobić? Już dziś odkryj swoją moc planowania przyszłości z juniorGO. Zadbaj o to, aby Twoja pociecha miała łatwy i wygodny start w dorosłe życie.

Czym jest ubezpieczenie juniorGO?
juniorGO to elastyczne ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne, które umożliwia gromadzenie pieniędzy z myślą o łatwiejszym starcie w dorosłość Twojej pociechy. Dodatkowo w razie problemów ze zdrowiem Twoim bądź Twojego dziecka otrzymacie wsparcie finansowe.

Jakie możliwości daje Ci ubezpieczenie juniorGO?
Gromadzisz środki na przyszłość dziecka
Sam określasz kwotę, jaką planujesz uzbierać dzięki systematycznym wpłatom. Do wyboru masz 13 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych o różnym poziomie ryzyka, w tym także fundusz z gwarancją ochrony kapitału.
Sam decydujesz, jaką część składki przeznaczasz na budowanie kapitału, a jaką na ochronę
Twoja składka podzielona jest na dwie części: ochronną i inwestycyjną. To Ty decydujesz, jaką kwotę będziesz regularnie przeznaczać na gromadzenie środków na przyszłość dziecka, a jaką przeznaczysz na część ochronną polisy.
Zabezpieczasz finansowo siebie i dziecko na wypadek poważnego zachorowania
W tym trudnym okresie możesz liczyć na dodatkowe pieniądze nawet do 200 tys. zł (wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania i/lub w razie niezdolności do pracy). Sam zdecydujesz, jaką część świadczenia przeznaczysz na rachunek dla dziecka, a jaką np. na własne leczenie i powrót do zdrowia.
W razie poważnych problemów ze zdrowiem Twojego dziecka dostaniesz dodatkowe pieniądze
Wypłacimy nawet do 40 tys. zł, np. na leczenie czy rehabilitację. Wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania dziecka.
Wsparcie finansowe, gdy Twoje dziecko trafi do szpitala
Gdy Twoja pociecha trafi do szpitala, wypłacimy dodatkowe środki, np. na dalsze leczenie albo na lekarstwa. Wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie świadczenia szpitalnego „Na zdrowie”.
Pomożemy finansowo w razie nieszczęśliwego wypadku
Gdy Twojemu dziecku przydarzy się wypadek (np. złamie obojczyk albo dozna wstrząśnienia mózgu), wypłacimy pieniądze, które możecie przeznaczyć np. na opłacenie kosztów opieki medycznej lub rehabilitację. Wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków („Na Wypadek”).
Pewne zabezpieczenie startu Twojego dziecka w dorosłość, gdyby Ciebie zabrakło
Sam decydujesz o sumie swojego ubezpieczenia na życie. Może ona wynieść nawet 200 tys. zł. Jeżeli tak zdecydujesz, całość tej kwoty może trafić do dziecka, po zakończeniu czasu trwania umowy.

aviva